Zadbaj o swoje zdrowie oraz dobre samopoczucie i wybierz catering dietetyczny w Chotomowie oferowany przez naszą firmę! Proponujemy zróżnicowane plany żywieniowe, które dostarczą Ci pakiet witamin i minerałów każdego dnia. Jesteśmy doskonałą alternatywą dla stołowania się na mieście czy samodzielnego przygotowywania dań. U nas w dobrej cenie zamówisz pyszną, spersonalizowaną dietę pudełkową, która pozwoli Ci oszczędzić czas na gotowaniu.

Obecnie catering dietetyczny cieszy się dużym powodzeniem. Nic dziwnego, w końcu z jego pomocą możesz zacząć odżywiać się zdrowo, jednocześnie nie tracąc na walorach smakowych spożywanych dań. Każdego dnia opracowujemy menu dla naszych klientów, które wyróżnia się wyśmienitym smakiem. W zamówionym planie żywieniowym znajdziesz kilka posiłków w wersji słodkiej i wytrawnej, które na pewno przypadną Ci do gustu. To wszystko zasługa naszych utalentowanych kucharzy, którzy do przygotowywania dań podchodzą z pasją i głową pełną pomysłów. 

Dieta pudełkowa Chotomów

Proponowana przez nas dieta pudełkowa dostępna jest w kilku wersjach, które dostosujesz do swoich indywidualnych potrzeb. Do dyspozycji masz takie plany żywieniowe jak m.in.:

  • bez laktozy,
  • bez nabiału,
  • klasyczny (w tym bez ryb),
  • wegetariański.

Do przygotowywania posiłków wykorzystujemy najlepszej jakości produkty, które są zawsze świeże i pochodzą od sprawdzonych dostawców, głównie lokalnych. Zachęcamy do sprawdzenia naszego cateringu dietetycznego – wystarczy wybrać pakiet próbny, aby przekonać się, czy taka opcja jest dla Ciebie!

Wybierając jeden z proponowanych planów żywieniowych, możesz też określić jego dzienną kaloryczność. Zdajemy sobie sprawę, że czasem potrzebujesz tylko wspomóc swoje codzienne menu z naszą pomocą, dlatego oferujemy Ci dietę pudełkową o bilansie energetycznym od 1000 kcal. Nie zabrakło tutaj też cateringu dietetycznego dla osób aktywnych. Jeśli intensywnie trenujesz i potrzebujesz spożyć dużo kalorii każdego dnia, opcja 3000 kcal powinna Cię zainteresować. Aby ustalić optymalny bilans, sprawdź kalkulator na naszej stronie, z którego pomocą dobierzesz najlepszy plan żywieniowy.

Dieta pudełkowa Chotomów
Catering dietetyczny Chotomów

Zamów pełnowartościowe posiłki

Skorzystanie z naszego cateringu dietetycznego pozwoli Ci zaoszczędzić sporo pieniędzy. Spożywanie posiłków na mieście to w skali miesiąca wydatek rzędu kilkuset złotych, taniej wychodzi dieta pudełkowa! Jednocześnie nasza oferta gwarantuje Ci prawidłowy bilans odżywczy wszystkich serwowanych dań, na co niestety nie możesz liczyć w typowych restauracjach czy barach mlecznych. Poza tym masz gwarancję dużej różnorodności potraw. Każdego dnia w opakowaniu znajdziesz inny zestaw, więc o nudzie nie może być mowy.

Planowanie menu na cały dzień lub nawet tydzień to intensywna praca, której możesz dzięki nam uniknąć. Pomożemy Ci odżywiać się zdrowo, nie tracąc czasu na gotowanie i opracowywanie wymyślnych dań, które będą pełnowartościowe. Codziennie otrzymasz zestaw posiłków zgodnych z wybranym planem żywieniowym, które są gotowe do spożycia zaraz po wyjęciu z opakowania! Dostawy potraw realizowane są na adres podany przez Ciebie, również w formie bezkontaktowej – kurier zostawi pakiet na Twojej wycieraczce.

Nasza dieta pudełkowa dostępna jest w Chotomowie oraz wielu innych miejscowościach w województwie mazowieckim. W celu poznania szczegółów sprawdź bazę lokalizacji na stronie. Aby zamówić plan żywieniowy, musisz poświęcić tylko kilka chwil na wybór pożądanego pakietu, określenie jego kaloryczności oraz dokładnych terminów dostaw. Zacznij zdrowe odżywianie z nami i ciesz się pysznym i pożywnym cateringiem dietetycznym.

Dostępne diety