Chcesz zdrowo się odżywiać, ale brakuje Ci czasu na codzienne przyrządzanie posiłków? Optymalnym rozwiązanie będzie dieta pudełkowa, którą dostarczamy na terenie Józefosławia i okolic. Proponujemy smaczny, pożywny i dostosowany do Twoich indywidualnych wymagań catering dietetyczny, dzięki któremu oszczędzisz czas i zapewnisz sobie dostawy jedzenia w dogodnych dla siebie dniach i porach. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować i dlaczego warto korzystać z naszych usług.

Dieta pudełkowa pozwala Ci zdrowo się odżywiać, a do tego jest wygodna, gdyż odciążasz się od obowiązku osobistego przyrządzania posiłków. Otrzymujesz wprost do swojego mieszkania lub firmy świeże i odpowiadające indywidualnym wymaganiom żywieniowym oraz smakowym dania, które pomagają w osiągnięciu celów związanych np. ze zdrowiem, sylwetką czy sportem. Catering dietetyczny to doskonałe rozwiązane dla osób, którym zależy na wysokiej jakości jedzenia.

Dieta pudełkowa Józefosław

Intensywny tryb życia, wielogodzinna praca i obowiązki domowe powodują ustawiczny brak czasu, który niestety często zachęca do sięgania po „szybkie” jedzenie, zwykle niezdrowe i mało wartościowe. Zamiast „zapychać się” tzw. śmieciowym jedzeniem lub gotowymi potrawami z półek sklepowych zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest catering dietetyczny. Polecamy naszą dietę pudełkową również dlatego, że możesz ją dostosować do swoich potrzeb. Odchudzasz się? A może wręcz przeciwnie – chcesz przybrać na wadze? Masz nietolerancję na glutene, laktozę lub inne składniki? Unikasz jedzenia mięsa lub produktów odzwierzęcych? Żaden problem – u nas znajdziesz menu, które odpowiada Twoim wymaganiom!

Do wyboru masz kilka różnych jadłospisów – od Ciebie zależy także kaloryczność posiłków, które dostarczamy w ustalonych wcześniej określonych godzinach i dniach tygodnia. Możesz liczyć na pyszne, zdrowe i zawsze świeże potrawy, które trafią punktualnie pod wskazany adres w Józefosławiu lub okolicach. Zamówienie cateringu dietetycznego możesz zrealizować wygodnie za pośrednictwem naszej strony internetowej lub poprzez kontakt telefoniczny, e-mailowy bądź osobisty.

Sprawdź Cennik

Dostępne diety