Jeśli chcesz odżywiać się zdrowo i smacznie, ale brak czasu uniemożliwia Ci samodzielne gotowanie, rozważ dietę pudełkową, którą w Konstancinie-Jeziornej i okolicach oferuje nasza firma. Zajmujemy się przygotowywaniem i dostarczaniem zgodnych z preferencjami klientów posiłków, bazujących na świeżych, pełnowartościowych składnikach. Takie wsparcie daje szansę na łatwiejsze kontrolowanie jadłospisu i osiąganie celów żywieniowych niezależnie od tego, czy zamierzasz zrzucić trochę kilogramów, utrzymać wagę, czy masz zupełnie inne potrzeby!

Catering dietetyczny – dlaczego warto?

Codzienne dojazdy do pracy, wiele obowiązków zawodowych i rodzinnych, treningi – te i inne czynniki sprawiają, że trudno wygospodarować czas na przygotowywanie zdrowych posiłków. Jeżeli jesteś osobą zabieganą, catering dietetyczny będzie idealnym rozwiązaniem. Dzięki niemu bez poświęcania choćby minuty zapewnisz sobie i w razie potrzeby również najbliższym dostęp do zbilansowanego menu. Dieta pudełkowa jest tak samo dobrą propozycją dla osób, które po prostu niechętnie gotują lub brakuje im do tego odpowiednich umiejętności.

Catering dietetyczny Ząbki

Dieta pudełkowa Konstancin-Jeziorna

Zapomnij o spędzaniu wielu godzin na zakupach i staniu przy garnkach – zamów catering dietetyczny i bez zbędnego wysiłku odżywiaj się zdrowo, a do tego wyjątkowo smacznie! Wybierz swój ulubiony jadłospis z bogatego menu dostępnego w naszej ofercie, określ kaloryczność posiłków i godziny oraz dni tygodnia, w których mają być dostarczane do drzwi domu lub firmy, a my zajmiemy się całą resztą. Przyrządzimy i dowieziemy dietę pudełkową, która będzie dokładnie taka, jak lubisz najbardziej!

Elastyczna i bogata oferta umożliwia wyjście naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów. Pomagamy w realizacji marzeń i planów osobom, które się odchudzają, cierpią na różnego rodzaju choroby wymagające zdrowego odżywiania czy uprawiają sport i w związku z tym zależy im na zbilansowanym jadłospisie. Dzięki regularnym, świeżym, zdrowym i smacznym posiłkom, które dostarczamy na terenie Konstancina-Jeziorny w ramach cateringu dietetycznego możesz poprawić i kontrolować dietę, czyli krótko mówiąc – podnieść jakość swojego życia. Już teraz zapraszamy do składania zamówień!

Sprawdź Cennik

Dostępne diety