Decyzja o skorzystaniu z usługi cateringu dietetycznego jest jak najbardziej słuszna, jednak w ślad za nią powinien iść wybór odpowiedniego dostawcy, który specjalizuje się w dostarczaniu dobrej jakości diety pudełkowej. Jeśli mieszkasz w Piastowie lub okolicach, możesz liczyć na nasze profesjonalne usługi! Zajmujemy się przygotowaniem posiłków zgodnie z Twoimi indywidualnymi wymaganiami. Bogate menu, wysoką jakość produktów spożywczych i elastyczny system dostaw to najważniejsze zalety oferty – skorzystaj z niej już dziś!

Proponowany przez naszą firmę catering dietetyczny jest świetnym rozwiązaniem np. dla osób odchudzających się. Wystarczy, że wskażesz kaloryczność posiłków, które przygotujemy zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Mamy także rozbudowane menu dla wszystkich chcących przybrać na wadze. Oczywiście to tylko przykłady, gdyż jesteśmy w stanie przygotować posiłki dla dosłownie każdego, niezależnie od potrzeb. Proponowana dieta pudełkowa zawsze powstaje na bazie świeżych i zdrowych składników – warzyw, owoców, wysokiej jakości mięs czy produktów pełnoziarnistych.

Dieta pudełkowa Piastów

Mamy świadomość różnorodnych wymagań i gustów klientów, dlatego przygotowaliśmy bardzo rozbudowane menu. Klienci z Piastowa i okolic mogą wybrać zarówno rodzaj cateringu dietetycznego – np. wegetariański, wegański czy bez laktozy – jak i poszczególne potrawy wchodzące w jego skład. Od Twojej indywidualnej decyzji zależą także dzienne ilości kalorii dostarczanych poprzez dietę pudełkową oraz dni i godziny dostaw posiłków. Tym samym możemy z powodzeniem dostosować jadłospis do każdego klienta, począwszy od osób odchudzających się, poprzez kulturystów i innych sportowców, skończywszy na osobach schorowanych i starszych.

Jeśli brakuje Ci czasu, możliwości lub ochoty na samodzielne przygotowywanie jedzenia, dieta pudełkowa to propozycja idealna dla Ciebie. Intensywny tryb życia, częste podróże, natłok pracy lub innych obowiązków albo zwykłe znudzenie dotychczasowym jedzeniem to najczęstsze powody, dla których klienci decydują się na catering dietetyczny. Jednak niezależnie od tego, korzystając z naszej oferty, możesz mieć pewność, że spełnimy Twoje potrzeby!

Sprawdź Cennik

Dostępne diety