Pyszna i pożywna dieta pudełkowa z dowozem do Rajszewa jest w zasięgu Twojej ręki. Zdecyduj się na skorzystanie z naszej oferty! Każdego dnia udowadniamy, że zdrowe potrawy mogą być także bardzo smaczne. Przekonaj się o tym osobiście, wybierając jeden z pakietów żywieniowych, które przygotowaliśmy dla klientów. Masz do dyspozycji catering dietetyczny w wielu odsłonach, dlatego na pewno znajdziesz tutaj opcję, która odpowiada wszystkim Twoim potrzebom.
Przedstawiamy różnorodne warianty diety pudełkowej, stworzone z myślą o Klientach o zróżnicowanych gustach i potrzebach żywieniowych. U nas odpowiednią opcję znajdą także osoby unikające poszczególnych produktów w swoim jadłospisie, takich jak m.in.:

  • mięso,
  • ryby,
  • nabiał.

Masz aż sześć planów do dyspozycji, dodatkowo w każdym przypadku samodzielnie określasz kaloryczność całego zestawu. Catering dietetyczny dostarczymy w wybrane przez Ciebie dni – to Ty wybierasz zakres dat, który Cię interesuje! Możesz z niego skorzystać tylko w jednym tygodniu, np. z powodu niedyspozycji, lecz gwarantujemy, że na pewno wrócisz po więcej pysznych i zdrowych dań w przyszłości!

Dieta pudełkowa Rajszew

Nie możesz się zdecydować, jaką kaloryczność planu żywieniowego wybrać? Skorzystaj z kalkulatora na stronie i dostosuj dietę pudełkową do swoich indywidualnych potrzeb. Dzienny zestaw dań, jaki otrzymasz, może mieć bilans od 1000 do 3000 kcal, dlatego z nami na pewno dostarczysz sobie odpowiednią dawkę energii, nawet gdy intensywnie trenujesz. Plany żywieniowe oraz ich kaloryczność możesz zmieniać przy składaniu każdego kolejnego zamówienia na stronie. Zapewniamy też, że catering dietetyczny jest zawsze bardzo różnorodny, więc serwowane dania na pewno Ci się nie znudzą.

Dobrze zbilansowana dieta pudełkowa, jaką oferujemy, to doskonała alternatywa dla obiadów spożywanych na mieście. Jeśli każdego dnia jadasz w restauracji, to płacisz za posiłki więcej niż w przypadku naszych całodziennych planów żywieniowych. Jesteśmy sposobem na oszczędność i poprawę jakości Twojego dziennego menu. Catering dietetyczny opracowujemy zgodnie z aktualną wiedzą z zakresu prawidłowego bilansowania posiłków. Dlatego już w jednym daniu znajdziesz prawdziwy koktajl witamin i mikroelementów, niezbędnych dla prawidłowej pracy Twojego organizmu.

Catering dietetyczny Rajszew
Dieta pudełkowa Rajszew

Zamów catering z dostawą!

Proponujemy dietę pudełkową, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom. Uważamy, że pełnowartościowe menu musi być również smaczne, tylko wówczas wytrwanie w zdrowym nawyku jest możliwe. Dania, które każdego dnia przygotowujemy, to sztuka kulinarna w najlepszej postaci. W planach żywieniowych znajdziesz wyśmienite potrawy kuchni międzynarodowej oraz polskiej, sporządzone na bazie świeżych składników, pochodzących od sprawdzonych producentów.

Aby zamówić catering dietetyczny w Rajszewie, nie musisz wychodzić z domu, wystarczy skorzystać z naszego formularza! Wybierz plan żywieniowy, najlepiej dopasowany do Twojej diety, a następnie określ jego kaloryczność. Dostosuj również terminy dostaw naszych pysznych zestawów do swoich indywidualnych potrzeb i zaznacz pożądaną godzinę. Posiłki dowozimy codzienne we wczesnych godzinach rannych. Nie musisz jednak wstawać z łóżka, aby je odebrać – kurier może zostawić posiłki na wycieraczce.

Sportlife catering działa na terenie wielu innych miejscowości w województwie mazowieckim. Zachęcamy do sprawdzenia pozostałych lokalizacji! Jeśli chcesz dopiero przekonać się, czy warto wybrać naszą ofertę, skorzystaj z 1-dziennego pakietu próbnego o wybranym planie i kaloryczności. Mamy diety pudełkowe w wersji składającej się z 3 lub 5 posiłków – tutaj także możesz dostosować menu do swoich potrzeb żywieniowych.

Dostępne diety