Gdy brakuje Ci czasu lub możliwości do samodzielnego przygotowywania jedzenia, a chcesz zdrowo się odżywiać, catering dietetyczny jest właśnie dla Ciebie. Jeśli interesuje Cię dieta pudełkowa w Raszynie, zamówisz ją w naszej firmie. Osobiście będziemy odpowiadać za jej przyrządzanie, i dostarczanie wprost pod drzwi, Twoich ulubionych posiłków, które możesz wybrać spośród bogatego menu. Od Ciebie zależą także ilości kalorii w jadłospisie oraz dni i godziny dostaw. Pod każdym względem dostosowujemy się do potrzeb i wymagań dotyczących zawartości i wartości energetycznej dań, co pozwala Ci na ich pełną kontrolę.

Catering dietetyczny z jednej strony daje gwarancję nadzoru nad spożywanymi posiłkami, a z drugiej swobodę i oszczędność czasu na przygotowywaniu jedzenia. Zamiast marnować cenne godziny na gotowanie, powierzasz to zadanie doświadczonym kucharzom i specjalistom od żywienia, którzy tworzą zespół naszej firmy. Decydując się na dietę pudełkową, masz pewność spożywania wysokiej jakości, starannie dobranych i wyłącznie świeżych składników, które pochodzą głównie od lokalnych dostawców.

Dieta pudełkowa Raszyn

Zdajemy sobie sprawę, że potrzeby żywieniowe klientów są bardzo różne, dlatego oferujemy możliwość personalizacji cateringu dietetycznego m.in. pod względem:

  • liczby posiłków – możesz zdecydować się na jedno danie, kilka (np. śniadanie i obiad) lub cały ich zestaw na każdą porę dnia,

  • rodzaju dań – Ty określasz swój jadłospis, wybierając ulubione potrawy z bardzo rozbudowanego menu,

  • godzin i dni dostaw – dieta pudełkowa jest dostarczana o określonych godzinach codziennie lub we wskazanych przez Ciebie dniach,

  • kaloryczności – wyłącznie od Ciebie zależy wartość energetyczna posiłków.

Dbamy o świeżość i jakość składników, ale równie ważny jest dla nas smak dań, dlatego możesz liczyć zarówno na zdrowe, jak i pyszne jedzenie. Wybór naszego cateringu dietetycznego daje Ci także gwarancję terminowo realizowanych dostaw i atrakcyjnych cen, dlatego zapraszamy do współpracy klientów z Raszyna i okolic, których interesuje najwyższej jakości dieta pudełkowa! Możemy ją zapewnić!

Sprawdź Cennik

Dostępne diety