Chcesz zacząć zdrowo się odżywiać, ale zupełnie brakuje Ci czasu na robienie zakupów i przesiadywanie w kuchni? A może po prostu gotowanie jest czynnością, która nie sprawia Ci przyjemności? Jeśli mieszkasz w Skierdach lub okolicach, skorzystaj z proponowanej przez naszą firmę diety pudełkowej. Jesteśmy po to, żeby pomóc Ci w utrzymaniu zbilansowanego jadłospisu zgodnego z indywidualnymi wymaganiami i potrzebami. Jeśli zgłosisz się do nas, będziemy mogli dostarczać do Twojego domu lub firmy smaczne, zdrowe i pełnowartościowe posiłki – dokładnie w tych porach, w których sobie zażyczysz!

Przygotowujemy urozmaicone i zawsze apetyczne dania skomponowane ze świeżych, wysokojakościowych składników. Wybierając nasz catering dietetyczny, oszczędzasz czas, który trzeba by przeznaczyć zarówno na zakupy spożywcze, jak i gotowanie oraz zmywanie. Zamiast tego w ramach diety pudełkowej w zależności od indywidualnego wyboru otrzymujesz do domu lub pracy pełnowartościowe, gotowe śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje (lub tylko wybrane posiłki). To świetne rozwiązanie dla osób zapracowanych oraz żyjących na dużych obrotach i wszystkich chcących się zdrowo odżywiać!

Dieta pudełkowa Skierdy

Jeśli chcesz złożyć zamówienie, zastanów się, jaka kaloryczność i ilość posiłków Cię interesuje. Zależy Ci na zrzuceniu zbędnych kilogramów? Chcesz przybrać na masie? A może musisz wykluczyć z jadłospisu określone składniki, np. gluten albo laktozę? Niezależnie od tego, jakie są Twoje cele żywieniowe, nasz catering dietetyczny pomoże Ci w ich osiągnięciu. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie!

Bogactwo oferty polega m.in. na szerokim wyborze różnego rodzaju posiłków, które są dostosowane do rozmaitych potrzeb i wymagań żywieniowych klientów. Dieta pudełkowa to doskonała opcja nawet dla wegetarian czy wegan. Odpowiednie menu przygotowaliśmy także z myślą o kobietach, które chcą pozbyć się cellulitu.

Jednak przede wszystkim nasze posiłki są smaczne i zdrowe. Do tego gwarantujemy punktualne dostawy i konkurencyjne ceny cateringu dietetycznego w Skierdach – zamów go już dziś!

Sprawdź Cennik

Dostępne diety