Sportlife catering to zespół młodych ludzi z pasją do gotowania, którzy stworzyli profesjonalny catering dietetyczny przywiązując ogromną wagę do zdrowego trybu życia oraz do sportu.

Właściciele naszej firmy wiedzą jak ciężko jest pogodzić pracę oraz własnoręczne przygotowywanie zdrowych potraw, próbując wygospodarować czas na uprawianie jakiejś aktywności fizycznej. Czasem po prostu się nie da. Z pomocą przychodzi nasz catering czyli ludzie, którzy znają się na rzeczy, potrafią wyliczyć, zważyć i przygotować dla Ciebie odpowiednią dietę oraz doradzić Ci co powinieneś robić żeby choć trochę zmienić swoją sylwetkę.

Wiedza zdobyta na przestrzeni lat podczas uprawiania sportów sylwetkowych z sukcesami w Polsce jak i na arenie międzynarodowej jednego z naszych założycieli jak i dalsze zagłębianie się w dietetykę oraz poznawanie nowych innowacyjnych metod zdrowego odżywiania sprawiły, że jesteśmy gotowi podjąć wyzwanie jakim jest zmiana Twojej sylwetki a co za tym idzie Twojej lepszej samooceny oraz zwiększenia pewności siebie. Jeżeli nie wiesz jaka dieta jest dla Ciebie odpowiednia a nie chcesz po prostu metodą prób i błędów dobrać dla siebie dietę przed zakupem istnieje możliwość konsultacji z naszą Panią dietetyk Eweliną Kozłowską, która dobierze dla Ciebie dietę pozwalającą zapewnić osiągnięcie oczekiwanych przez Ciebie rezultatów. Zajmujemy się tylko i wyłącznie produkcją diet, nie prowadzimy sprzedaży obiadów na dowóz czy cateringów okolicznościowych , posiadamy własną kuchnię przystosowaną do przygotowywania dietetycznych posiłków z uwzględnieniem wszystkich wymogów sanitarnych, chłodnię do przechowywania gotowych zestawów oraz samochód wyposażony w izotermę do transportu diet na terenie Legionowa, Jabłonny i okolic. Zestawy z posiłkami, które dostarczamy na terenie Warszawy rozwożone są samochodami chłodniami przez profesjonalną firmę kurierską. Nasze potrawy przygotowywane są z pasją i umożliwiają poznawanie nowych smaków dzięki profesjonalnym kucharzom. Codzienne dostawy produktów sprawiają, że nasze potrawy są najwyższej jakości. Sami jemy to co sprzedajemy.

Izabela Hartman

Właścicielka oraz pomysłodawczyni Sportlife catering.
Certyfikowana trenerka personalna oraz miłośniczka zdrowego trybu życia.

Od 7 lat związana z siłownią i sportem, dzięki wiedzy zdobytej na przestrzeni lat z zakresu dietetyki oraz treningu siłowego może cieszyć się świetną sylwetką oraz doskonałym samopoczuciem każdego dnia. Bardzo wymagająca, codziennie własnym okiem kontroluje wszystkie serwowane przez kucharzy dania. Jednym słowem odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.

Mateusz Janiszewski

Współwłaściciel Sportlife catering
Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w kulturystyce oraz brązowy medalista Mistrzostw Europy.

Z siłownią oraz dietami stricte sportowymi pierwszy raz spotkał się 11 lat temu, kiedy jako 17 latek zaczął przygotowania do zawodów kulturystycznych gdzie nie ma miejsca na odstępstwa od rygorystycznej diety. Wraz z Izabelą tworzą doskonały duet pomagający rzeszy klientów w osiągnięciu sylwetki, z której będą zadowoleni.

Mateusz Janiszewski

5 posiłków dziennie

Oferowane przez nas zestawy składają się z 5 posiłków tj. śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Wszystkie potrawy przygotowywane są z naturalnych, ekologicznych i certyfikowanych produktów najwyższej jakości. Używamy nowoczesnych, szczelnie zamykanych pojemników, które przystosowane są do odgrzewania potraw w kuchence mikrofalowej.  Zamówienia realizujemy na terenie Warszawy i okolic, Legionowa, Jabłonny, Nowego Dworu Mazowieckiego, Wieliszewa. Jeżeli nie jesteś pewny czy dowozimy do Ciebie zadzwoń a my sprawdzimy czy akurat znajdujesz się w strefie naszych dostaw i podamy w przybliżeniu przedział godzinowy, w których u Ciebie będziemy. Dzięki współpracy z nami czas zaoszczędzony na przygotowywanie posiłków, możecie Państwo wykorzystać na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań.